Vi gratulerar årets klubbmästare 2018

Klubbmästare 2018
Lättklass senior – Camilla Nilsson – Nattfaraadis från  Granmyra
Lättklass Ungdom – Alexandra Karlsson – Huginn från Gibraltar
Lättklass Junior – Emma Toftered – Glimra från Färingsö
Bästa Tölthäst – Alfur från Granmyra – Camilla A Rolfsdotter
Fyrgångskombination senior – Camilla A Rolfsdotter – Alfur från Granmyra
Fyrgångskombination ungdom – Tove Johansdotter – Tigur från Smedsby
Femgångskombination senior – Felicia Ferm Fälting – Feykir från Dirhuvud

2017-års klubbmästare

km

Vi gratulerar årets alla klubbmästare:

Lätt Klasskombination

Junior  Kristina Frankenberg – Elva från Gibraltar

Ungdom  Lisa Järmark – Hrafn frá Vestra-Geldingaholti

Senior  Jenny Nilsson Muskos – Valiant från Ödegården

 

Femgångskombination

Senior  Felicia Ferm Fälting – Feykir från Dirhuvud

 

Fyrgångskombination

Ungdom  Lovisa Nilsson –  Piltur från Ingelstad

Senior  Mats Andersson – Álfadis från Granmyra

 

Bästa Tölt Häst

Álfadis från Granmyra

2016 års klubbmästare

Stort grattis säger vi till 2016 års Klubbmästare

Lättklass Fyrgångsmästare

Junior Soley Stockberg-Sigurdis från Granmyra
Ungdom Lisa Järmark-Hrafn frá Vestra-Geldingaholti
Senior Susanna Forsberg-Steinur från Hunnamåla, Jenny Nilsson Muskos-Valiant från Ödegården och Lena Andersson Järmark-Bestur frá Fögruhlid

Femgångsmästare
senior Felica Färm Fälting – Feykir från Dirhuvud

Fyrgångsmästare

ungdom Lisa Järmark – Hvinur frá Hamrahóli
senior Camilla A Rolfsdotter – Stjörnudis från Granmyra

Årets tölthäst Stjörnudis från Granmyra riden av Camilla A Rolfsdotter

Klubbmästare 2014

Vi gratulerar våra klubbmästare 2014

Bästa tölthäst: Camilla A Rolfsdotter, Stjörnudís från Granmyra

Fyrgång Senior: Camilla A Rolfsdotter, Stjörnudís från Granmyra

Fyrgång Ungdom: Emilia Petrini, Rodi frá Sidu

Femgång Senior: Angelica Bäckman, Athena frá Holtsmula

Femgång Ungdom: Lisa Skagervik, Ulfur från Rolsta

Lätt klass Junior: Lisa Järmark, Hrafn frá Vestra-Geldingaholti

Lätt klass Ungdom: Lucas Wering, Kolskör från Skáneyland

Lätt klass Senior: Anki Kjörsvik, Mysingur från Gäverstad